15 września 2019
  • 15 września 2019
23 września 2017

[FILM] Apple prezentuje 8 rzeczy, za które pokochacie iPhone 8

Facebook Profile photo Przez 0 467 Views

W Polsce trwa przedsprzedaż iPhone 8, w Stanach z kolei urządzenia są już dostępne w salonach sprzedaży. Kolejek po modele z numerem 8 w zasadzie brak, dlatego Apple zdecydował się pokazać na materiale wideo dlaczego warto go kupić.

O polskich cenach modeli iPhone 8 (a przynajmniej w dwóch polskich sieciach) pisaliśmy wczoraj TU. Tanio nie jest, zmiany względem iPhone 7 są na pierwszy rzut oka niemal niezauważalne, w dodatku na początku listopada do sprzedaży trafić ma iPhone X. Nic więc dziwnego, że Apple stara się przekonać klientów do kupna modeli 8. Jeśli wyniki sprzedaży będą słabe, część inwestorów może odwrócić się od amerykańskiego koncernu plecami, nie czekając do momentu startu sprzedaży X-a.

Poniżej znajduje się krótki, ale treściwy film, którego tytuł “8 things to love about iPhone 8” sugeruje bardzo wiele:

Powróćmy zatem do ośmiu wspomnianych cech iPhone 8:
1. Najbardziej wytrzymałe szkło (tylne) zamontowane kiedykolwiek w smartfonie,
2. Funkcja “Portrait Lighting” pozwalająca na dodawanie profesjonalnych filtrów światła do zdjęć selfie,
3. Bezprzewodowe ładowanie (w zestawiebrak ładowarki bezprzewodowej),
4. Najmocniejszy i najmądrzejszy procesor zamontowany kiedykolwiek w smartfonie’ (Bionic A11),
5. Jeszcze lepszy “najpopularniejszy aparat na świecie” (producent ma na myśli fakt, że najwięcej zdjęć przesyłanych do mediów społecznościowych pochodzi z iPhone’ów),
6. Wodoodporność,
7. Nowy ekran Retina HD,
8. Funkcja wzbogaconej rzeczywistości wykorzystywana do zabawy czy pracy (gry, wzbogacenie filmów czy zdjęć, wykorzystanie w projektowaniu pokoju, mierzeniu odległości itp.).

Oczywiście wszystkie te funkcje + nowy ekran znajdą się w iPhone X. Czy te argumenty przekonują Was do zakupu najnowszego sprzętu apple? Poniżej cennik nowych iPhone’ów w Polsce (cennik u operatorów znajduje się TU):

cennik iphone 8 x

ź: phonearena