21 maja 2019
  • 21 maja 2019
28 marca 2017

Samsung Galaxy Note 7 wróci na półki sklepowe – odnowiony

Facebook Profile photo Przez 0 342 Views

Po miesiącach spekulacji i wykluczających się wzajemnie informacji, Samsung wreszcie potwierdził, że do sprzedaży trafią odnowione smartfony Samsung Galaxy Note 7.

Jak zapewne wiecie, model Galaxy Note 7 został wycofany z rynku z uwagi na defekt fabryczny, powodujący, że część urządzeń podlegała samozapłonowi podczas ładowania urządzenia. Po przeprowadzeniu wielu dodatkowych testów i upewnieniu się, że problem został wykluczony i żaden z komponentów nie stwarza już podobnego zagrożenia, decyzja o wprowadzeniu Note 7 do sprzedaży wydaje się być dobrym pomysłem. W ten sposób Samsung odrobi część strat, jakie spowodowało wycofanie urządzenia z rynku, z drugiej strony konsumenci będą mogli zakupić smartfona Premium za cenę dużo niższa, niż początkowa.

Informacja została podana wczoraj i choć producent nie podał żadnych szczegółów dotyczących tego, kiedy i gdzie urządzenie trafi na rynek to podkreślono, że powrót siódmego Note’a na sklepowe półki jest związany z dużym zainteresowaniem klientów na niektórych rynkach lokalnych.

Możemy spodziewać się, że odnowiony Note 7 będzie posiadał baterię o zmniejszonej pojemności, najprawdopodobniej 3.000 lub 3.200 mAh (pierwowzór posiadał ogniowo 3.500mAh).

Kupilibyście tańszego ale odnowionego Note’a?

ź: phonearena, cnet

Następny wpis

Poznaj modele Samsung Galaxy S8 i S8+

29 marca 2017 0