12 listopada 2019
  • 12 listopada 2019
28 maja 2018

Galaxy S9 Mini na filmie

Facebook Profile photo Przez 0 467 Views

W ubiegłym miesiącu Samsung Galaxy S9 Mini (SM-G8850) został certyfikowany przez chińską agencję regulacyjną TENAA. Zdjęcia zrobione przez TENAA ujawniły, że nowy Galaxy będzie wyposażony w podwójną kamerę główną (z tyłu). Dziś w sieci pojawiło się wideo podobno pokazujące Galaxy S9 Mini (podziękowania dla SlashLeaks). Na 12-sekundowym materiale widać zarówno przód, jak i tył urządzenia. Okazuje się, że układ kamer będzie pionowy ale nie w taki sposób, jak w S9+ ale w rogu, jak w… tak, jak w iPhone X (ten sam róg, choć z inaczej umieszczoną diodą LED).

Z tyłu poza wspomnianymi aparatami znajdziemy także czytnik linii papilarnych. Umieszczenie aparatów w bardziej iPhone-owym miejscu ma tutaj sens, bo dzięki temu w końcu nie będziemy mylić czytnika linii papilarnych z soczewką aparatu, przy okazji brudząc ją palcem. Problem ten zapewne znany jest posiadaczom S8, S9, Note 8 czy A8. Urządzenie możecie obejrzeć poniżej:

Samsung Galaxy S9 Mini ma być wyposażony w 5,8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD + 1440 x 2960 bez zaobleń na rogach, a więc jak model A8. Za sprawne działanie urządzenia odpowiadać będzie Snapdragon 660 taktowany zegarami 2,8 GHz. Spodziewamy się wariantów z 4 GB i 6 GB pamięci RAM. Co ciekawe, istnieją także spekulacje mówiące o tym, że rzeczywiście telefon będzie nosił inną nazwę – Samsung Dream-Lite.

Ostatnim Galaxy z serii S Mini był Galaxy S5 Mini, który zadebiutował 1 lipca 2014 roku. Pytanie, czy nawet mino wąskich ramek wokół ekranu, urządzenie z 5,8-calowym ekranem powinno nazywać się “Mini”? Chyba, że w odniesieniu do procesora i ilości pamięci operacyjnej…

ź: phonearena

Następny wpis

Samsung Galaxy A6 i A6+ dostępne w Polsce

28 maja 2018 0