15 września 2019
  • 15 września 2019
26 maja 2018

Honor 10 sprzedał się w ilości 10 mln sztuk

Przez 0 432 Views

Prezes firmy Honor Zhao Ming, ogłosił, że firmie udało się sprzedać do tej pory ponad 1 milion smartfonów Honor 10 w samych Chinach. Honor 10 miał premierę w Europie i Indiach 15 maja, ale do Chin dotarł już w kwietniu i jak widać jego sprzedaż idzie bardzo dobrze. Prawdopodobnie za około miesiąc dowiemy się, jak wygląda sprzedaż tego modelu w Europie i Indiach.

Honor 10 jest uważany za bardziej przystępny wariant Huawei P20, ponieważ właścicielem marki Honor jest Huawei i oba te urządzenia mają niemal identyczne podzespoły, a jednocześnie wyglądają podobnie. Flagowy model spod znaku Honor napędzany jest przez 64-bitowy ośmiordzeniowy procesor Kirin 970, który jest najbardziej wydajnym procesorem wyprodukowanym przez Huawei. Ten układ napędza także modele Huawei P20, P20 Pro, Mate 10, Honor View 10 i kilka innych modeli telefonów. Ciekawostką jest czytnik linii papilarnych zastosowany w tym modelu, ponieważ jest to moduł  przykryty szkłem z którego można korzystać nawet wtedy, gdy mamy mokre palce (działa na ultradźwięk). Urządzenie ma dwie kamery tylne, a sam tylny panel jest lekko zakrzywiony by podnieść komfort trzymania telefonu.

O pełnej specyfikacji modelu Honor 10 przeczytacie tutaj. Chińskie i europejskie warianty tego telefonu są prawie identyczne, jedyna różnica dotyczy konfiguracji pamięci RAM i pamięci masowej.

Co sądzicie o marce Honor? Wkrótce powinniśmy poznać wyniki sprzedażowe tego modelu również w Polsce.

ź: androidheadlines.com