15 września 2019
  • 15 września 2019
24 marca 2017

iPhone 8, czyli moda na wąskie ramki trwa w najlepsze

Facebook Profile photo Przez 0 607 Views

Firma Apple jest bardzo pewna sukcesu nadchodzącego modelu iPhone 8. Taka retoryka nie bierze się znikąd – po bliźniaczo podobnych 6, 6S i 7, smartfon od Apple musi przejść metamorfozę uwzględniając ostatni rynkowy hit, jakim jest minimalizacja ramek wokół ekranu. Co powiecie na taki design?

Xiaomi swoim modelem Mi Mix mocno namieszał na rynku, wprowadzając jako pierwszy niemal bezramkowy smartfon. Następny w kolejce ustawił się LG z modelem G6 (o którym pisaliśmy TU). Teraz oczekujemy na premierę Samsunga S8 (o którym pisaliśmy np. np. TU, TU i TU), który z uwagi na zmniejszenie ramek zrezygnował z charakterystycznego klawisza fizycznego, jaki znajdował się pod ekranem. Rynek jest bezlitosny i podobny los spotka w końcu urządzenia Apple, najprawdopodobniej już z najbliższym modelem nazwanym 8.

Poniżej prezentujemy dwa koncepty, które zgodnie ze znanymi już przeciekami, w bardzo wierny sposób odwzorowują nadchodzące jabłko z ósemką na obudowie. Która wersja przemawia do Was najbardziej? Czy takich zmian oczekujecie? Kupilibyście takiego iPhone 8?

KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ

Koncept iPhone X:

KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ

ź: phonearena