12 listopada 2019
  • 12 listopada 2019
2 czerwca 2018

Lenovo Z5 z 4TB pamięci wewnętrznej

Przez 0 477 Views

Już niedługo, a dokładnie 5 czerwca zostanie oficjalnie pokazany nowy flagowiec Lenovo Z5 . Wydarzenie prasowe z tej okazji odbędzie się w Pekinie w Chinach. Firma jakiś czas temu opublikowała grafikę koncepcyjną, z której wynika że Lenovo Z5 to całkowicie bezramkowy ekran, bez żadnych wycięć czy grubszych belek na dole panelu. Stosunek powierzchni wyświetlacza do przedniej tafli urządzenia ma wynosić aż 95%.

Smartfonarena

Urządzenie ma też zaoferować swoim użytkownikom nawet 4 TB pamięci wewnętrznej, informacja pochodzi od samego wice-szefa Lenovo.(chociaż może to być pamięć w chmurze) Jego bateria wytrzyma maksymalnie 45 dni w trybie standby. Niektórzy producenci mają problemy z osiągnięciem 45 godzin Jeżeli okaże się że to prawda to będzie naprawdę duży przełom wśród smartfonów, oprócz dużej pojemności baterii musi mieć także specjalny tryb oszczędzania energii.w trybie czuwania. Chang Cheng napisał także na Weibo, że urządzenie będzie oferowało przełomowe technologie bazujące na 18 patentach.

Jeżeli chodzi o pozostałą specyfikację to pracować będzie procesor Snapdragon 845 i 6 GB RAM. Pojawi się także podwójny aparat z funkcjami sztucznej inteligencji. Co ciekawe wice-prezes powiedział, że Lenovo Z5 zaoferuje pracę w 5G.

Zapowiada się że Lenovo Z5 będzie najlepszym telefonem na rynku chociaż te 4TB pamięci jest niewyobrażalne to na świecie już jest sprzedawany smartfon Smartisan R1 z pamięcią 1TB. Już 5 czerwca w Pekinie wszystko o Z5 będzie wiadomo

Smartfonarena

ź android.com.pl komputerswiat.pl pclab.pl chip.pl