12 listopada 2019
  • 12 listopada 2019
12 kwietnia 2018

Świetna okazja: LG G Flex 2 z wygiętym ekranem za… 499 zł w Orange !

Facebook Profile photo Przez 0 654 Views

Zastanawiasz się nad zmianą telefonu, chciałbyś mocniejsze urządzenie z górnej półki ale nie chcesz wydawać kilku tysięcy złotych? Koniecznie więc musisz sprawdzić poniższą ofertę z LG G Flex 2.

Sieć Orange na swojej stronie wyprzedaje telefony LG G Flex 2 – urządzenie, które było flagowcem w 2015 roku i wciąż należy do całkiem wydajnych urządzeń. Najciekawszą jednak cechą tego urządzenia jest zagięty ekran P-OLED o rozmiarze 5,5″ i rozdzielczości FullHD. Pozostałą specyfikację uzupełnia bateria o pojemności 3000 mAh, ośmiordzeniowy Snapdragon 810 (tak ten, który się przegrzewał – w tym celu w tym modelu ma obniżone taktowanie), 2GB pamięci RAM, 16GB pamięci wbudowanej, slot na kartę microSD, główny aparat 13 mpx, przedni 2.1 mpx, oraz Android 6.0.1 (po aktualizacji).

lg g flex 2

Orange zaznacza jednak:
Urządzenie jest nowe, natomiast mogło być prezentowane klientom przez sprzedawcę w salonie, dlatego może: mieć otwarte lub naruszone pudełko, bez plomby. Urządzenie może nie posiadać folii ochronnej, nie posiadać elementów opisanych jako zawierające się w zestawie np. słuchawki, kabel. Urządzenia mogą posiadać blokadę SimLock. Produkty mogą nosić ślady użytkowania lub wymagać przywrócenia do ustawień fabrycznych. Nie są to urządzenia demo ani z ekspozycji.

W praktyce urządzenie nie powinno jednak mieć simlocka i powinno być w bardzo dobrym stanie, jeśli nie nowe. Naszym zdaniem to dużo lepszy wybór, niż tanie Samsungi, LG czy Huaweie dostępne w podobnej cenie.

Telefon można zakupić na tej stronie.

ź: Orange

Następny wpis

BlackBerry KeyTwo – następca KeyOne

12 kwietnia 2018 0