15 września 2019
  • 15 września 2019
21 kwietnia 2018

LG Stylo 4 – tania kopia Galaxy Note?

Facebook Profile photo Przez 0 362 Views

W ofercie amerykańskiej sieci Cricket Wireless wkrótce pojawi się niedrogi smartfon z wyjmowanym rysikiem, LG Stylo 4. Niektórzy z was mogą znać tę nazwę, ponieważ jest to kontynuacja LG Stylo 3, która zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych rok temu. Możliwe, że czwarta generacja smartfona z tej serii pojawi się także w Europie.

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie prasowe Stylo 4 pokazujące front urządzenia. Od razu w oczy rzuca się stający się standardem wyświetlacz o proporcjach 2:1. Główna cechą linii Stylo – rysik – nie jest widoczny na zdjęciu, ale możecie być pewni, że znajduje się gdzieś w schowku obudowy urządzenia.

stylo 4 lg

Do tej pory żadne szczegóły dotyczące specyfikacji telefonu nie zostały ujawnione, ale możemy spodziewać się, że LG Stylo 4 zaoferuje nieco lepsze parametry, niż jego poprzednik. Dla przypomnienia, Stylo 3 (pokazany na poniższym obrazku) ma duży 5,7-calowy wyświetlacz HD (720p), akumulator o pojemności 3.200 mAh i działa z systemem Android 7.0 Nougat. Poprzednik wyposażony jest w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 425 o częstotliwości 1,4 GHz, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Istnieje duża szansa, że ​​sequel dostanie specyfikację zbliżoną z małymi ulepszeniami (bateria, nowszy system, być może więcej pamięci RAM).

stylo 3 lg

LG Stylo 4 może zostać oficjalnie wprowadzony do sprzedaży w USA w ciągu najbliższych kilku tygodni, i jeśli tylko uzyskamy informację o dystrybucji europejskiej/polskiej oraz przewidywanych cenach, damy Wam znać.

ź: phonearena