26 kwietnia 2018
  • 26 kwietnia 2018
4 czerwca 2017

LG V30 – niesamowity smartfon z wysuwanym ekranem !

Facebook Profile photo Przez 0 36 Views

Smartfony LG z linii V to dopełnienie linii G, ale dla jeszcze bardziej wymagających użytkowników. Jednym z dodatków w modelach LG V10 i LG V20 jest zastosowanie dwóch wyświetlaczy. W LG V30 pomysł ten może zakrawać o kolejną rewolucję w świecie smartfonów.

Evan Blass opublikował na Twitterze zestaw stworzonych przez LG wizualizacji, które przedstawiają jeden z pomysłów na wygląd LG V30. Według tego pomysłu, dodatkowy ekran miałby znaleźć się, nie — jak dotychczas — nad ekranem głównym, lecz pod nim. Dotychczas LG stosowało bardzo wąskie wyświetlacze pomocnicze, które wyświetlały powiadomienia, kilka skrótów do apek itp. W V30 ekran dodatkowy miałby być wysuwany spod obudowy. Po rozłożeniu konstrukcji wąski ekranik zmieniłby się w spore pole robocze.

LG V30

LG przygotowało kilka grafik przedstawiających różne scenariusze użycia dodatkowego wyświetlacza. Mógłby on mieścić m.in. klawiaturę, przydatne skróty czy panele sterowania różnych aplikacji. Już samo wysunięcie ekranowej klawiatury, która nie przysłania treści na panelu głównym, mogłoby być praktyczną funkcjonalnością.

v30 FUNKCJE V30

Blass zaznacza, że mówimy o wczesnym koncepcie i nie wie, czy projekt dalej rozwijany jest w tym kierunku. Tak, czy inaczej na LG V30 pewnie jeszcze trochę poczekamy. Smartfony z tej linii prezentowane były zazwyczaj na przełomie lata i jesieni.

Czy taki smartfon miałby szanse na to, by znaleźć się w Waszych kieszeniach?

lg v30 KONCEPT

ź: komorkomania

Następny wpis

Wygląd Galaxy Note 8 zdradzony na plakacie

26 czerwca 2017 0