25 sierpnia 2019
  • 25 sierpnia 2019
23 marca 2018

iPhone X The Golden Age Of Vladimir Putin

Przez 0 554 Views

Jakiś czas temu, opublikowaliśmy artykuł o nowej Nokii 3310 w wersji Supreme Putin. Dzisiaj mamy coś nieco nowszego, bardziej na topie 😀 iPhone X w bardzo, ale to bardzo wyjątkowej edycji.

iPhone x apple putin
Z racji iż w wyborach prezydenckich, nieznaczną ilością głosów (76,77%), nieoczekiwanie wygrał Władimir Putin. GRATULUJEMY!! Firma postanowiła wydać limitowanego ajfona.
Telefonem zajęła się rosyjska firma caviar, która jest znana z tworzenia z “dosyć drogich”, luksusowych wersji telefonów.

iPhone X Putin Golden Age, na tyle urządzenia, zamiast jabłuszka ukazał się wizerunek Prezydenta Wladimira Putina, tylne plecki pokryte są 24-karatowym złotem i widać na nich jeszcze Kreml oraz wygrawerowane na dole słowa:

Jesteśmy gotowi na lepszą przyszłość i uda się nam ją osiągnąć.
Na krawędzi urządzenia widoczny jest napis, który podkreśla to, że jest to limitowana edycja. Smartfon dostępny jest jedynie w 76 egzemplarzach i każdy z nich jest podpisany numerem.

iPhone x apple putiniPhone x apple putin

Cena? Jeśli jeździsz nowym Porshe Panamera tylko w poniedziałek, a na reszte tygodnia masz Audi R8, Mercedesa AMG i Rolls-Royce, to jak najbardziej możesz zaopatrzyć się w ten telefon, bo jego cena to jedyne:

– 269 tysięcy rubli (16 000 zł) wersja 64 GB,
– 284 tysiące rubli (17 000 zł) wersja 256 GB.

Ale co najważniejsze – dostawa jest darmowa, więc myślimy, że się opłaca… 😉

ź: telepolis

Następny wpis

Składany iPhone na horyzoncie

24 marca 2018 0