23 marca 2019
  • 23 marca 2019
9 kwietnia 2018

[HOT] Oficjalny render LG G7 !

Facebook Profile photo Przez 0 248 Views

Nowy render ujawnił szczegółowy wygląd nadchodzącego LG G7 ThinQ wraz z wszystkimi wariantami kolorystycznymi tego urządzenia.

Jak widać na poniższym obrazku, LG po raz kolejny zastosuje ekran LCD o proporcjach 18:9, który zadebiutował na ubiegłorocznym LG G6, chociaż przyznać trzeba, że tył urządzenia jest uderzająco podobny do LG V30 (choć kamery ułożono wertykalnie). Pod podwójnym aparatem znajdziemy czytnik linii papilarnych otoczony szklanym tyłem urządzenia. Sam aparat będzie najpewniej wyposażony w dodatkowy moduł szerokokątny wspierany laserowym autofocusem i dwutonową lampą błyskową LED. Na froncie z kolei w oczy rzuca się wcięcie w ekranie (notch, o którym pisaliśmy chociażby tu), a pod ekranem znajdziemy nieco grubszą dolną ramkę. Wygląd zgadza się z prezentowanymi przez nas jakiś czas temu renderami stworzonymi na podstawie wczesnych doniesień prasowych.

Kliknij aby powiększyćLG G7 ThinQ officialZwróćmy uwagę, że na bokach urządzenia widoczne są cztery przyciski. Pierwszy, która znajduje się po prawej stronie to dedykowany przycisk zasilania, a dwa oddzielne po lewej to z kolei klawisze głośności. Co ciekawe jednak, i potwierdza wcześniejsze plotki, czwarty przycisk poniżej tych od głośności to przycisk aktywujący dedykowanego asystenta AI (szerze pisaliśmy tu).

Poza wyglądem powyższy render pokazuje również szeroką gamę kolorów, w których dostępny będzie LG G7 ThinQ. Standardowym kolorem będzie nowy “Aurora Black”, oprócz tego także “Platinum Gray”, “Raspberry Rose” i “Maroccan Blue”, który będzie dostępny zarówno w wykończeniu matowym, jak i błyszczącym.

To, jakie kolory trafią na polski rynek pozostaje na razie zagadką.

ź: AndroidHeadlines

Następny wpis

Chcesz notch’a? Masz dwa!

11 kwietnia 2018 0