23 marca 2019
  • 23 marca 2019
9 kwietnia 2018

Apple prezentuje iPhone 8 i iPhone 8 Plus w wersji (PRODUCT) RED

Facebook Profile photo Przez 0 255 Views

Od 10 kwietnia do sprzedaży online wejdą iPhone 8 i iPhone 8 Plus (PRODUCT) RED Special Edition, czyli jabłka w prawdziwie czerwonym kolorze z tyłu i z czarnym frontem urządzenia. W sklepach powinny być dostępne od 13 kwietnia. Z kolei do iPhone X pojawi się z kolei czerwony dodatek.

Dodatkiem tym ma być skórzane, czerwone etui Leather (PRODUCT) RED, dostępne z resztą także i na pozostałe modele iPhone i iPad. Do czerwonego portfolio wejdą także etui Smart Battery Case z dodatkową baterią, opaski do smartwatchów Apple Watch, słuchawki bezprzewodowe Beats Solo3 Wireless oraz przenośne głośniki Beats Pill+ .

Same czerwone iPhone 8 i iPhone 8 Plus (PRODUCT) RED Special Edition będą dostępne w wersjach z dyskiem 64 GB i 256 GB, w cenach pozostałych kolorów Space Gray, Silver oraz Gold.

Przypomnijmy, że edycja specjalna (PRODUCT) RED to seria urządzeń Apple będących efektem współpracy z inicjatywą (RED), programem walki z HIV/AIDS. Apple finansuje doradztwo, badania, a przede wszystkim leki, które zapobiegają przenoszeniu zakażenia HIV z matki na dziecko. Dzięki sprzedaży produktów (RED) Apple zebrało na ten cel już ponad 160 mln $.

Zainteresowani taką wersją kolorystyczną?

iphone 8 product red

ź: apple.pl