12 listopada 2019
  • 12 listopada 2019
27 maja 2018

Pudełko od Xiaomi Mi 8 potwierdza wszystko – jest notch

Facebook Profile photo Przez 0 3476 Views

W sieci pojawiło się zdjęcie pudełka  flagowego Xiaomi Mi 8. Wygląda więc na to, że wcześniejsze spekulacje i zdjęcie, o których pisaliśmy tutaj, potwierdzają się. I tak, Mi 8 będzie miał notcha (wcięcie w ekranie).

Pojawienie się notcha zaowocuje tym, Xioami Mi 8 będzie wyposażony w funkcję rozpoznawania twarzy nazwaną Face-Rivaling 3D. Gdybyśmy przez zastosowanie wcięcia mieli przyrównać nadchodzące urządzenie do iPhone X, Xiaomi podobno wyciągnął wnioski i mimo wyposażenia flagowca w funkcję skanowania twarzy, Mi 8 ma być również wyposażony w skaner linii papilarnych. Wracając do fotografii pudełka, możemy na niej spostrzec pionowo ułożone dwie kamery z podwójną diodą LED, do złudzenia przypominające te zastosowane w iPhone X, ale to znamy już przecież z modelu Mi Mix 2S (nasz unboxing tego urządzenia znajdziecie tutaj). To, co jest jeszcze widoczne to podłużny klawisz głośności i mały przycisk zasilania pod nim. Nam jednak podoba się kolor urządzenia – ciekawi jesteśmy, jak niebieski model będzie wyglądał w praktyce.

mi 8 pudełko

Przypominając jeszcze specyfikację  Xiaomi Mi 8, na pokładzie znajdzie się procesor Snapdragon 845 z 6 GB lub 8 GB pamięci RAM. Dodatkowo dostępnych będzie 128 GB pamięci wewnętrznej. Całość będzie pracowała pod kontrolą Androida 8.1 Oreo z MIUI w wersji 10.

Xiaomi Mi 8 swoją premierę będzie miał 31 maja, na rynek ma trafić na początku czerwca, a ceny zaczną się od około 470 $.

ź: phonearena

Następny wpis

Galaxy S9 Mini na filmie

28 maja 2018 0