25 sierpnia 2019
  • 25 sierpnia 2019
16 listopada 2018

Ranking smartfonów

Facebook Profile photo Przez 0 2538 Views

Opis metodologii znajduje się tutaj. Prosimy o zapoznanie się przed analizą wyników.

Legenda numeracji ocenianych obszarów (sortowalne w tabeli rankingowej):
| 1 – obudowa
| 2 – ekran
| 3 – wydajność
| 4 – bateria i wsparcie
| 5 – pamięć
| 6 – łączność
| 7 – aparat(y) tył
| 8 – video 
| 9 – aparat(y) przód
| 10 – dźwięk
| 11 – zestaw 

Odśwież stronę aby zresetować filtrowanie.
Ostatnia aktualizacja danych: 22.07.2019

   PKT1234567891011
POZ.MODELFOTOSUMA
1Samsung Galaxy S10+169162727171110191313142
2Huawei P30 Pro1621821232291029127110
3Samsung Galaxy S10161162723161010191311142
4OnePlus 7 Pro15518322715592312590
5Samsung Galaxy S10e1471324211589171311142
6Huawei Mate 20 Pro146162021228112279100
7Samsung Galaxy Note 913917191614109111213135
8Huawei P30137171821128922127110
9Sony Xperia 1134132321118918165100
10Samsung Galaxy S9+1321620161379111213132
11Xiaomi Mi9127112321154101814560
11Huawei Mate 2012711181919811149792
13Samsung Galaxy S9126162014127991311132
14Samsung Galaxy S8 Plus125172016137991012102
14Samsung Galaxy Note 812517191612799912105
16Xiaomi Mi Mix 3124122716154111114761
17Apple iPhone Xs MAX1211314231869812712-1
18Samsung Galaxy S8120181914127971012102
19Sony Xperia XZ3 (R)1191417141479111310100
20Apple iPhone Xs1181313231669812712-1
21Sony Xperia XZ2 Premium11714161614799139100
22LG G7 ThinQ114121314117913115181
23LG V3011111171413791392151
24HTC U12+1091115161279813891
25OnePlus 6T10811141812591612560
26Meizu 16th10710201812810963101
27Google Pixel 3 XL10612151414379101291
27Huawei P20 Pro106139161348189592
29OPPO Find X103112518125677561
30Apple iPhone X1021313161557810690
31Apple iPhone Xr10112621175761279-1
32Google Pixel 310012111412379101291
32Xiaomi Mi8 Pro1001314181349119360
34Huawei Mate 10 Pro971015161248114692
35Apple iPhone 8 Plus951210131557810690
36Xiaomi Mi8948141614410118360
37Apple iPhone 8901210141157610690
37Huawei P2090116141247139392
39POCO PHONE F189107161376485130
40LG G684141541157963100
40Xiaomi Mi Mix 2S84811161449117130
42Lenovo P2821110419510174101
43LG K10 (2017)49942124832140

Następny wpis

Xiaomi Mi Mix 3 w rankingu SmartfonArena.pl!

26 listopada 2018 0