15 września 2019
  • 15 września 2019
16 marca 2017

Próbowałeś kiedyś zrobić selfie ze swoim pupilem i nie wyszło? Jest rozwiązanie!

Facebook Profile photo Przez 0 465 Views

Każdy, kto ma czworonożnego pupila na pewno próbował zrobić z nim selfie a nawet jeśli nie selfie, to zdjęcie, na którym nasz psiak wygląda jak model z wystawy. Z pomocą przychodzi najnowszy gadżet jednej z kalifornijskich firm – PoochSelfie.

PoochSelfie to produkt firmy Clever Dog Products i jest to nic innego, jak plastikowy uchwyt, który przyczepia się do smartfona i w którym można umieścić piłkę wielkości tej wykorzystywanej do gry w tenisa. Zasada działania jest bardzo prosta – przymocowaną piłeczką ściągamy uwagę pupila, który spogląda niemal idealnie w obiektyw aparatu naszego smartfona.

PoochSelfie

Brzmi głupio? Na Amazonie gadżet sprzedawany jest w cenie 12,99$ i 85% kupujących wystawiło mu notę 5-gwiazdkową. PochSelfie w zestawie posiada kolorową piłeczkę ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamienić ją na inną piłkę tenisową – np. na tę, którą Twój pupil uwielbia najbardziej.

PoochSelfie 2

W zamyśle, gadżet został stworzony z myślą o psach, ale jeśli użyjemy ulubionej zabawki naszego kota, to również powinniśmy zrobić mu ładne zdjęcie. Gadżet jest kierowany do użytkowników iPhone’ów o Samsungów Galaxy, niemniej powinien pewnie trzymać się każdego smartfona. Na stronie producenta można także zamówić dodatkowe piłeczki, dwupak, a także koszulki i bluzy dla pupila i jego właściciela.

Efekty wykorzystania gadżetu możecie zobaczyć poniżej:

dog selfie dog photoPoochSelfie 3

Pomysł jakże prosty a sam produkt już zainteresował miłośników czworonogów lubiących dzielić się zdjęciami na portalach takich, jak Facebook czy Instagram.

PoochSelfie zestaw

ź: phonearena, poochselfie.com