21 maja 2019
  • 21 maja 2019
28 kwietnia 2017

[UPDATE] Smartfony Lenovo znikają z Polski

Facebook Profile photo Przez 0 406 Views

Gdy chińska firma Lenovo przejęła markę Motorola, na naszym rynku pojawiło się sporo urządzeń wypychających świeżo zakupioną markę, która dodatkowo przeszła rebranding i zmieniła nazwę na samo Moto. Jednak w końcu Lenovo przejrzało na oczy

Z końcem trzeciego kwartału bieżącego roku, z polskiego rynku w całości znikną smartfony Lenovo. W naszym kraju, podobnie jak w wielu innych, marka Motorola czy też Moto jest dużo bardziej popularna, dlatego też Lenovo wraca do brandu Motorola, licząc tym samym na wzrost zysków ze sprzedaży.

Smartfony Lenovo będą dostępne na niektórych rynkach ale będą pozycjonowane niżej, niż te spod znaku Motoroli.

Pierwsze Motorole już wkrótce pojawią się na półkach polskich sklepów. Na pierwszy ogień idą Moto G5 i Moto G5 Plus (o których pisaliśmy TUTAJ).
Ich ceny to odpowiednio 899 zł (za wersję z 2 GB pamięci RAM, za 3 GB trzeba będzie zapłacić 999 zł) i 1299 zł.

Będziecie tęsknić za Lenovo?
lenovo

UPDATE
Jak podaje polski oddział Lenovo, wbrew informacjom krążącym w Internecie, smartfony Lenovo nie znikną z rynku. Do sprzedaży będą wprowadzane już tylko nowe smartfony Motorola, ale takie urządzenia jak Lenovo K6, czy też Lenovo P2 nadal będą dostępne. Co więcej, Lenovo zapowiada ciągłe dostawy ze względu na wysoką popularność tych modeli.

ź: telepolis