16 października 2019
  • 16 października 2019
13 maja 2018

Wyciekły plany Xiaomi: nadchodzą Mi 7 Lite, Mi Mix 3s i Redmi 6

Facebook Profile photo Przez 0 439 Views

Nowy certyfikat EEC potwierdził szereg nadchodzących premier od Xiaomi. W ostatnim czasie popularna chińska marka rozwijała się w dość szybkim tempie na rynku europejskim, a Francja i Włochy będą kolejnymi krajami, do których zawita oficjalna dystrybucja chińskiego producenta. Teraz, dzięki nowemu certyfikatowi Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej (która jest organem regulacyjnym na rynkach takich jak Rosja, Armenia i Białoruś) wiemy, że Xiaomi ma duże plany względem europejskiej sieci dystrybucyjnej.

Zaczynając od najwyższej półki, oficjalnie wiadomo, że flagowy model Mi 7 zostanie zaprezentowany już 23 maja ale dzięki wspomnianemu certyfikatowi wiemy też, że chiński producent planuje wydać także wersję średniopółkową tego modelu, nazwaną Mi 7 Lite. Ponadto certyfikat potwierdza również plany dotyczące wdrożenia Xiaomi Mi Mix 3s, czyli następcy “bezramkowego” Mi Mix 2s o którym pisaliśmy tutaj. Kontynuując, Xiaomi ma plany wydania co najmniej trzech generacji nowej linii S, z czego modele Mi S1, Mi S2 i Mi S3 są wymienione w wykazie, który znajdziecie poniżej. Towarzyszyć im będą przyszłe urządzenia Redmi znane jako Redmi S1 i S3. Inne modele z serii Redmi to Redmi A1 i Redmi A2, a także następca aktualnych urządzeń Redmi 5. Oznacza to, że Redmi Note 6, Redmi Note 6A, Redmi Note 6A Prime, Redmi Note 6 Prime, Redmi 6 Plus i Redmi 6A Plus są już w drodze. Sporo tego, prawda?

xiaomi lineup

Powyższe oświadczenie obowiązuje do samego końca 2023 r., co sugeruje, że nie wszystkie z tych urządzeń trafią na rynek już w tym roku. Xiaomi najprawdopodobniej wypuści serię Redmi 6 na początku 2019 roku, a wkrótce po niej pojawią się Mi Mix 3s. W tym roku poza Mi 7 na sklepowych półkach powinniśmy zobaczyć także wspomnianego Mi 7 Lite i być może także urządzenie z logo Mi S, które będzie towarzyszyć niedawno ogłoszonemu Redmi S2. Czas pokaże, niemniej czeka nas sporo ciekawych premier od Xiaomi !


ź: phonearena

Następny wpis

Premiera Honor 10

15 maja 2018 0