15 września 2019
  • 15 września 2019
26 czerwca 2017

Wygląd Galaxy Note 8 zdradzony na plakacie

Facebook Profile photo Przez 0 568 Views

Do sieci wyciekło zdjęcie plakatu promocyjnego nadchodzącego flagowego modelu z serii Note, Galaxy Note 8. Potwierdza się tym samym obecność podwójnego aparatu fotograficznego oraz umieszczonego pod nim czytnika linii papilarnych.

Gdy w sieci Internet pojawiły się pierwsze wzmianki na temat nowego smartfonu z linii Galaxy Note, oczekiwano, że w końcu Samsung zaprezentuje telefon z opracowywanym przez siebie skanerem linii papilarnych wbudowanym w wyświetlacz. Technologia, która pierwotnie miała zadebiutować w Galaxy S8 i Galaxy S8+, nie pojawi się także w Galaxy Note 8. W nadchodzącym flagowcu czytnik linii papilarnych będzie umieszczony z tyłu, podobnie jak w obecnych flagowcach, ale w bardziej ergonomicznym miejscu, niż ma to miejsce w S8/S8+ (czyli pod podwójnym aparatem fotograficznym).

Samsung Galaxy nOTE 8
W dość niefortunnym miejscu zostanie zlokalizowany czujnik tętna – tuż nad aparatem fotograficznym. Na pewno jednak takie ułożenie tego czytnika i skanera linii papilarnych jest lepszym rozwiązaniem, niż ma to miejsce w S8 i S8+.

Galaxy Note 8 powinien zostać zaprezentowany pod koniec sierpnia we wrześniu. Jego cena w Europie ma wynosić około 999 euro (+/- 4300 zł). Jeśli zaś chodzi o specyfikację, z dużym prawdopodobieństwem założyć można, że za moce obliczeniowe odpowiadać będzie procesor Exynos 8895 / Qualcomm Snapdragon 835 mający do pomocy 6 GB pamięci RAM. Będąca na świeczniku bateria raczej nie zaimponuje za to pojemnością – 3300 mAh. Ekran zaś – Super AMOLED – cechować ma się przy tym przekątną 6,3 cala oraz proporcjami 18.5:9.

Zainteresowani zakupem?

ź: telepolis.pl

Następny wpis

Nadchodzą trzy nowe smartfony od HTC

20 września 2017 0