12 listopada 2019
  • 12 listopada 2019
30 maja 2018

Xiaomi Mi 8 SE to tańszy Mi 8 o wyglądzie Mi Mix 2S z notchem!

Facebook Profile photo Przez 0 2591 Views

Xiaomi poza modelem Mi 8 planuje jutro zaprezentować tańszego Xiaomi Mi 8 SE. Plakat ujawnia całkowicie nowy projekt smartfona, przypominającego raczej model Mi Mix 2S niż Mi 8 .

Mi 8 SE będzie miał bardziej prostokątny kształt, przypominający Xiaomi Mi Mix 2S ale z… notchem (wcięciem w ekranie). Drugą widoczną równicą jest zmniejszenie rozmiaru dolnej ramki pod ekranem. Udało się to zapewne dzięki umieszczeniu przedniego aparatu i czujników w notchu. Sam aparat przedni będzie robił zdjęcia aparatem 20-megapikselowym wspartym diodą LED. Wcięcie w ekranie powinno także być pochodną możliwości odblokowania smartfona twarzą – na wzór Face ID. Z tyłu urządzenie będzie przypominało i Mi Mix 2S i Mi 8, raz ze względu na skaner odcisków palców a dwa – na pionowy moduł kamery umieszczony w rogu. Tylny aparat będzie składał się z dwóch soczewek nieznanej póki co liczbie megapikseli, które będą wspierały obsługę AI.

O tym, że Mi 8 SE nie będzie sprzętem z najwyższej półki świadczyć będzie fakt zastosowania w nim nowego procesora Snapdragon 710, wspartego przez 4 GB lub 6 GB pamięci RAM. Dostaniemy najprawdopodobniej modele z maksymalnie 64GB pamięci wbudowanej, a całość będzie zarządzana przez Androida 8.1 z MIUI 10.

mi 8 se

Biorąc pod uwagę, że urządzenie Xiaomi ma zostać oficjalnie zaprezentowane jutro, sprzedaż Mi 8 SE (oraz Mi 8) powinna rozpocząć się w ciągu pierwszych dwóch tygodni czerwca. Mi 8 ma być dostępny w Egipcie, Francji, Indiach, Włoszech, Indiach, Rosji, Hiszpanii, Tajlandii, Wietnamie i oczywiście w Chinach. Bardzo możliwe, że podobnie będzie z Mi 8 SE.

Co sądzicie o nowych Xiaomi?

mi 8

ź: phonearena

Następny wpis

Premiera Xiaomi MI8 !

31 maja 2018 0